JĘZYKI OBCE W OFERCIE

W English Experience uczymy najpopularniejszych języków obcych:

Angielski

To bez wątpienia język, który trzeba znać. Niewiele jest na świecie krajów, w których się nie przyda. To oficjalny język biznesu, niezbędny do pracy w międzynarodowym środowisku. Po angielsku porozumiesz się nie tylko podczas wizyty na Wyspach Brytyjskich.

Niemiecki

To język naszych zachodnich sąsiadów. Niemieccy turyści co roku tłumnie odwiedzają Trójmiasto, a trasa z Gdańska do Berlina zajmuje zaledwie nieco powyżej 6 godzin. Nawet podczas weekendowego wypadu warto móc porozumieć się, zapytać o drogę, a nawet nawiązać ciekawe znajomości.

Hiszpański

Przyda się nie tylko podczas słonecznych wakacji na Półwyspie Iberyjskim. Jest trzecim najczęściej używanym językiem na naszej planecie. Hiszpański to język urzędowy większości krajów Ameryki Łacińskiej. Jest bardzo popularny również w Stanach Zjednoczonych. Nikogo nie trzeba przekonywać, że warto się go uczyć.

Rosyjski

Staje się coraz popularniejszy. Polskie firmy nawiązują i rozwijają kontakty biznesowe z Rosją. Obywatele tego kraju masowo przyjeżdżają do nas na zakupy. Dlatego ci, którzy kiedyś uczyli się rosyjskiego w szkole, dziś odświeżają zdobytą wiedzę. Ci, których obowiązkowa nauka tego języka ominęła, z ciekawością poznają cyrylicę i szybko zaczynają porozumiewać się po rosyjsku.