O nas

 

Poznaj nas!

Doświadczenie to nasze słowo-klucz. Dlatego zawarliśmy je w naszej nazwie – English Experience. Jesteśmy zespołem doświadczonych pedagogów i lektorów języków obcych. Kompetencje, które dziś pozwalają nam skutecznie uczyć, zdobywaliśmy  w środowisku akademickim, w szkolnictwie oraz na zagranicznych kursach, stypendiach i praktykach. Są wśród nas nauczyciele specjalizujący się w pracy z dziećmi, eksperci od języka biznesowego i native speakerzy.

Doświadczenie to również element metody, której używamy w naszej pracy. Wierzymy, że najlepiej uczyć się języka poprzez osobiste doświadczenie. Tylko taka nauka jest faktycznie skuteczna. Dlatego podczas zajęć tworzymy warunki jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych sytuacji, w jakich mogą znaleźć się uczestnicy naszych kursów.

Zależy nam, by uczniowie nie tracili czasu na wielogodzinne dojazdy, by do nas dotrzeć. Uruchomiliśmy oddziały w miejscowościach, do których wyprowadza się coraz więcej mieszkańców Trójmiasta. Dotychczas musieli oni dojeżdżać na kursy językowe do centrum. Z English Experience mogą uczyć się niedaleko domu, w dogodnym dla siebie czasie.