Lektorzy

 

Jarosław Jendza

Założyciel i właściciel szkoły językowej English Experience. Pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego (Zakład Dydaktyki). Absolwent wczesnej edukacji i nauczania języka angielskiego, uczestnik wielu seminariów naukowych poświęconych metodyce nauczania języka angielskiego. Swoje nauczycielskie kompetencje rozwijał m. in. w Wielkiej Brytanii. Pracuje nad doktoratem z zakresu pedagogiki.

Pedro Miguel Zurita Ponce

Rodowity Ekwadorczyk zamieszkały w Gdańsku. Ukończył Instituto Tecnico Simon Bolivar w Guayaquil. Zanim przyjechał do Polski, spędził 7 lat w Mediolanie, gdzie pracował jako lektor języka hiszpańskiego. Prowadził zajęcia dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Marzena Kuschel

Język, którego uczy, poznawała w środowisku niemieckojęzycznym. Spędziła 11 lat w Niemczech, gdzie skończyła liceum. Po powrocie do Polski uzyskała dyplom ukończenia kursu metodyczno-pedagogicznego dla nauczycieli języka niemieckiego w Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego oraz certyfikat ZMP w Goethe Institut. Jest doświadczonym lektorem języka niemieckiego. Uczyła w wielu szkołach, prowadząc zajęcia dla uczniów na różnych poziomach zaawansowania.

 

Ewa Stolarek

Ukończyła filologię angielską w Kolegium Nauczycielskim w Radomiu oraz amerykanistykę w Ośrodku Studiów Amerykańskich w Warszawie. Jest również absolwentką Akademii Muzycznej w Warszawie. Od wielu lat uczy dzieci, młodzież i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Prowadzi zajęcia z języka ogólnego oraz specjalistycznego biznesowego. Bardzo lubi uczyć.

 

Agata Rzeplińska

Jest osobą dwujęzyczną. Posiadaczka dyplomów I/GCSE oraz IB Diploma. Ma nietuzinkowe pomysły na zajęcia z uczniami. Rozwija swoje kompetencje w zakresie Pedagogiki, Wczesnej Edukacji i Nauczania Języka Angielskiego w Instytucie Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Wolne chwile poświęca dobrej literaturze anglojęzycznej i wspinaczce sportowej.

 

Justyna Pietras

Absolwentka filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Uczy języka angielskiego od ponad ośmiu lat. Uczestniczka szkoleń metodycznych w Polsce i w Wielkiej Brytanii. Współpracowała z lubelskim oddziałem organizacji AIESEC, dzięki czemu poznała wielu ciekawych ludzi z różnych krańców świata. Prywatnie pasjonatka podróży małych i dużych, samotnych i w gronie przyjaciół, a także miłośniczka sportu w myśl zasady „w zdrowym ciele zdrowy duch”.

Alina Sobolevska

Polka z Wileńszczyzny zamieszkała obecnie w Gdyni. Od 20 lat uczy dzieci i młodzież języka Puszkina i Dostojewskiego. Absolwentka Uniwersytetu Wileńskiego, filolog, wykładowczyni języka rosyjskiego. Od wielu lat łączy pracę pedagoga i dziennikarza w polskich mass mediach na Litwie. Zainteresowania : ludzie, podróże, polityka i film. W życiu kieruje się jednym z powiedzeń Walt’a Disney’a: „Statki w porcie są bezpieczne, ale stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem“.

 

Kamila Pyszkowska

Pasjonatka języka angielskiego, z którym ma kontakt od dziecka – być może dlatego jest specjalistką w pracy z najmłodszymi uczniami. Rozwija swoje kompetencje dydaktyczne w Uniwersytecie Gdańskim gdzie studiuje historię (specjalność nauczycielska).

 

Martyna Piechowska

Absolwentka pedagogiki wczesnej edukacji z językiem angielskim na Uniwersytecie Gdańskim. Praca z dziećmi i młodzieżą jest jej pasją. Interesuje się pedagogiką Marii Montessori i w wolnych chwilach rozwija swoje umiejętności z zakresu pedagogiki oraz języka angielskiego. Wciąż poszukuje nowych i twórczych sposobów pracy z dziećmi. (obecnie na stażu w USA)

 

Monika Roszkowska

Absolwentka filologii polskiej i socjologii na Uniwersytecie Gdańskim, gdzie była też ambasadorką EU Careers. Uczestnicząc w programie Erasmus, studiowała również na Université Libre de Bruxelles. Miłośniczka języka francuskiego, który doskonaliła, mieszkając w Belgii, choć to język angielski jest jej wielką pasją, której poświęca się od najmłodszych lat. Od dawna dzieli się nią z innymi, z zaangażowaniem prowadząc zajęcia językowe. Ogromną przyjemność sprawia jej praca z dziećmi.

 

 

Aleksandra Krassowska

Absolwentka Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych w Gdańsku (licencjat w specjalności Nauczania Języka Angielskiego) oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim (kierunek filologia angielska). Ukończyła także półtoraroczny Kurs Edukacji Wczesnoszkolnej prowadzony przez Polski Instytut Montessori akredytowany przez Montessori Accreditation Council for Teacher Education. Lektorka, pasjonatka z kilkunastoletnim stażem, pracująca zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. .

 

Jesteś lektorką/lektorem języków obcych?
Skontaktuj się z nami, a być może rozpoczniemy ciekawą i satysfakcjonującą współpracę.