Lektorzy

Jarosław Jendza

Założyciel i właściciel szkoły językowej English Experience. Pracownik naukowo-dydaktyczny Instytutu Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego (Zakład Dydaktyki). Doktor pedagogiki, absolwent wczesnej edukacji i nauczania języka angielskiego, uczestnik wielu seminariów naukowych poświęconych metodyce nauczania języka angielskiego. Swoje nauczycielskie kompetencje rozwijał m. in. w Wielkiej Brytanii.

Pedro Miguel Zurita Ponce

Rodowity Ekwadorczyk zamieszkały w Gdańsku. Ukończył Instituto Tecnico Simon Bolivar w Guayaquil. Zanim przyjechał do Polski, spędził 7 lat w Mediolanie, gdzie pracował jako lektor języka hiszpańskiego. Prowadził zajęcia dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Marzena Kuschel

Język, którego uczy, poznawała w środowisku niemieckojęzycznym. Spędziła 11 lat w Niemczech, gdzie skończyła liceum. Po powrocie do Polski uzyskała dyplom ukończenia kursu metodyczno-pedagogicznego dla nauczycieli języka niemieckiego w Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych Uniwersytetu Gdańskiego oraz certyfikat ZMP w Goethe Institut. Jest doświadczonym lektorem języka niemieckiego. Uczyła w wielu szkołach, prowadząc zajęcia dla uczniów na różnych poziomach zaawansowania.

 

Alina Sobolevska

Polka z Wileńszczyzny zamieszkała obecnie w Gdyni. Od 20 lat uczy dzieci i młodzież języka Puszkina i Dostojewskiego. Absolwentka Uniwersytetu Wileńskiego, filolog, wykładowczyni języka rosyjskiego. Od wielu lat łączy pracę pedagoga i dziennikarza w polskich mass mediach na Litwie. Zainteresowania : ludzie, podróże, polityka i film. W życiu kieruje się jednym z powiedzeń Walt’a Disney’a: „Statki w porcie są bezpieczne, ale stanie w porcie nie jest ich przeznaczeniem“.

  

Jesteś lektorką/lektorem języków obcych?
Skontaktuj się z nami, a być może rozpoczniemy ciekawą i satysfakcjonującą współpracę.